Український бренд L.A.B і сестри Оля Тернівська & Настя Іванова
Дві прості дівчини, які схожі не тільки зовні, але і енергетично. Вони люблять посміхатися і розповідати про майбутні поїздки в Італію. Тому що Оля і Настя їдуть туди не відпочивати, а вибирати ідеальні тканини, з яких трохи пізніше пошиють нову колекцію для українського бренду L.A.B.
У дитинстві у Олі і Насті були звичайні сестринські відносини. Через невелику різницю у віці не обходилося без бійок подушками скиглиння мамі. Але дівчата завжди ставилися один до одного з особливим теплом.
«Ми зідзвонюємось щодня. Як би далеко ми не були, дуже важливо дізнатися у рідної людину як її справи » - розповідає Оля.
Три роки тому Оля прийняла важливе рішення, створивши свій бренд одягу, хоча дизайнерська жилка у дівчини з'явилася набагато раніше. Траплялося так, що сукні та штани не підходили за кроєм або розміром і в ці моменти дівчина неодноразово замислювалася - непогано було б створювати ідеальні моделі для себе.
Настя паралельно теж не "сиділа", наприклад, на сестрі форма з лагеру. Інша б на її місці ходила в такій, яка дісталася і не морочитися. Але Настя не з таких. Довго не думаючи, вона вирішила її «підправити».
У якийсь момент Насті дуже захотілося стати частиною великого творчого процесу. Було цікаво все: від вибору тканини до кінцевого результату, у вигляді відгуків покупців. Немає нічого кращого, ніж чути від дівчат, що вони відчувають себе в твоїй сукні просто чудово і постійно отримують море компліментів від оточуючих.
Дівчата довго збирали команду - більше півроку шукали дівчат, з якими буде комфортно працювати. Адже важливо знаходити "своїх" людей, щоб вони були не тільки хороші фахівці, але й залучені в процес і зацікавлені працівники.
Саме з дівчатками з експериментального цеху вони опрацьовують всі варіанти в пошуках ідеального. І, звичайно, знаходять.
Складно підібрати правильних людей, які переживають за якість і терміни виконання рівно так само, як і ти. Саме тому варто довіритися сестрі, адже їй ніколи не буде байдужа доля бренду.
Як зізнається Оля, з Настею їй працювати дуже комфортно, але не завжди легко. З одного боку, добре, що дружать, але чужій людині було б набагато легше сказати, що тобі щось не подобається. А у випадку з сестрою потрібно бути вкрай обережною, щоб нічим не образити.
L.A.B. - це не лабораторія, а абревіатура. Вона розшифровується як Live and Believe (живи і вір). Адже жити, на думку сестер, потрібно з вірою в чудеса і у все добре. Вірити щиро і з вогником в очах. Тоді багато почне виходити.
Тільки по закінченню 3 років, бізнес став приносити гроші. Потрібно розуміти, що свій бренд - це не тільки покупка тканини і створення сторінки в Інстаграм. Необхідно знайти людей (читати "своїх людей") для роботи, зняти lookbook, заплатити моделям, візажистам. Коротше, купу всього. Тому потрібно ставитися до цього не просто як до творчого процесу, але і як до бізнесу. Тільки тоді вийде працювати не у мінус і робити людей навколо більш стильними і красивими.
Три правила для тих, хто хоче відкрити свій бізнес, але не наважується:
- Вірити в себе. Якщо ти вважаєш, що це твоє - роби! Коли ти кожною клітиною тіла хочеш створювати те, що подобається - з цього неодмінно виходить щось хороше.
- Пробувати. З першого разу може не вийти. Як у засновника найбільшої мережі кав'ярень Starbucks, наприклад. Йому відмовляли купу раз, з нього сміялися, але у нього вийшло. Тепер його кави п'ю в більшості країн світу. Яка тепер різниця, скільки разів він пробував?
- Ніколи не роби щось тільки заради заробітку. Роби все тільки із задоволенням і бажанням. Вкладаючи душу в свою справу - ти точно зможеш отримувати максимум емоцій. А прибуток, в такому випадку, точно прийде.
Давай вірити в себе, свої бажання і не боятися ризикувати. Можливо, світові не вистачає саме твоєї творчості!
Фото -www.lab-official.com
Залиште свій коментар
Відправити