5 порад від стиліста: купуємо зимовий одяг

5 порад від стиліста: купуємо зимовий одяг

Нинішні кліматичні умови у країні зобов'язують нас мати як мінімум три базових зимових речей з верхнього одягу. Тому що за три місяці зими буває і досить тепло, і вкрай холодно. А також, якщо ваш робочий образ передбачає строгий класичний образ день у день, на вихідних хочеться відчути себе вільно і зручно, прогулюючись у парку, без строгих комірів. Тому у статті ми зібрали для вас ТОП-5 порад, якими варто керуватися, вибираючи верхній одяг для зимового гардеробу.

Почнемо з класичного пальто, яке завжди було і залишається у моді, незважаючи на швидкоплинні модні тенденції. Звичайно, деякі трансформації воно зазнало, але, все ж якщо купити дійсно добре пошите пальто, носити його можна дуже довго.

І так, з чого почати вибір пальто, як чоловікам, так і жінкам

  • Звертаємо увагу на фігуру.

    Це зовсім не означає, що вона повинна бути ідеальною. Просто врахуй свої індивідуальні особливості. Якщо ти невисокого зросту, від довгого тренча і пальто краще відмовитися. Зверни увагу на моделі до середини щиколотки або стильні укорочені моделі. Таке правило стосується і чоловіків, і жінок. Головне, щоб будь-яка модель пальто у чоловіків зручно сиділа в плечах, не доставляла дискомфорту і не сковував рухів. Для жінок мода дещо лояльніша з приводу плечового шва, тому що вони можуть вибрати одяг з об'ємними плечима, так би мовити оверсайз.

  • Основні кольори.

    Якщо у жінок поле для фантазій і образів, досить широко. То у чоловіків не дуже. Тому що їм краще вибирати моделі чорного, темно-синього, кольору верблюжого волосу. Такі відтінки універсальні і відмінно вписуються у будь-який образ і стиль.

    Жінки, як правило, керуються особистим смаком або настроєм. Це можуть бути і строгі темні відтінки, і яскраві соковиті. Головне не переборщити, як з кольором, так і з принтом, правильно його підкреслити або доповнити аксесуарами, а іноді і їх відсутністю.

  • Натуральная основа.

    Від самої тканини багато залежить і загальний вигляд, і фасон, а також ціна. Гарне пальто коштує хороших грошей. Повір, це виправдане вкладення. Вибирай пальто з натуральних тканин: кашемір, вовна, шкіра, твід, букле. Допускається невеликий відсоток штучних волокон для міцності. Таке правило повинне дотримуватися при виборі кожного пальто, незалежно від статі.

    Під час вибору помацай тканину, можна і понюхати. Якісна модель не повинна виглядати погано, дешево і видавати хімічну отдушку. Також варто знати, що шкіряні пальта, як і замшеві - холодні моделі. Вони можуть зігрівати тільки за рахунок теплої підкладки.

  • Потрібний розмір.

    Пальто - це та річ, яку потрібно обов'язково приміряти. У ньому, в першу чергу, повинен відчуватися комфорт і зручність. Ніяких утисків. Руки вільно піднімаються, під пахвами не збираються складки. Довжина рукава до середини долоні. Для жінок є моделі з укрученими рукавами, які носять з довгими рукавичками.

  • Відмінна якість.

    Оглядаємо кожен шов. Ніяких вад або нерівностей бути не повинно. Все точно і рівно зшито, красиво виглядає. Ніякі нитки не стирчать, ні з зовнішньої сторони, ні у внутрішній підкладці.

Сьогодні пальто носять у різних образах і стилях. Минув той час, коли воно вважалося виключно класичним одягом. Молодь на вулицях можна побачити в пальто оверсайз, теплому светрі, джинсах і кросівках чи черевиках. Такі образи дуже стильні і зручні. Тому якщо ти не любиш класичний стиль, купи яскраве довге пальто оверсайз і воно, однозначно, стане твоїм улюбленим.

Чималої популярністі отримали пуховики, парки і куртки-аляска. У їх різноманітності можна загубитися, як і у виборі моделі. Максі-довжина, до коліна, ультракороткі - є з чого вибирати.

Але, як вибрати якісну куртку і з чим її правильно носити?

  • Вивчаємо етикетку.

    У випадку з пуховиками перше, на що варто звернути пильну увагу - це етикетка. На ній можна побачити і вивчити інформацію про склад. А він якраз грає вирішальну роль у тому, наскільки добре пуховик зігріє в мороз. В принципі, склад повинен бути з пуху і пера у співвідношенні 60% до 40%. Це найоптимальніший варіант для нашої кліматичної зони. Якщо на бірці написано polyester/cotton або wool - це вже не пуховик, а куртка.

  • Рівні шви.

    Якщо у пуховика найголовнішим є наявність пуху і пера, то у парки - шнурків на талії і внизу. Без них, це буде звичайна куртка, а не парка. Але, не дивлячись, на особливості, у кожного варіанта мають бути акуратні і рівні шви. Також варто відзначити, що у пуховика тканина після стиснення, повинна добре відновлюватися до попереднього стану.

  • Не за розміром.

    Зимовий одяг - це не нижня білизна. Її не варто вибирати точнісінько до свого розміру. Особливо, якщо це пуховик, парка або куртка-аляска. На модних показах світових дизайнерів ми бачимо об'ємні пуховики, в яких моделі потопають. Зате тепло і комфортно. Такий тренд сподобається як худеньким, так і пишним дамам. З чоловічими моделями такаж ситуація.

  • Правильний догляд.

    У випадку з натуральним пуховиком, чистити його доведеться у хімчистці. Тому що просто запхати у пральну машинку його не вийде. Ні, в принципі, вийде, просто дістанете суцільний збитий клубок пуху. З паркою на основі пуху і натурального хутра, аналогічно. Тому враховуйте це під час покупки.

  • Трансформація.

    Купуйте парки і куртки-аляски, у яких можна відстебнути підкладку, хутро на капюшоні. Так ви зробите хороше придбання і зможете носити улюблену куртку і навесні.

З чим носити?

Головна помилка всіх дівчат і жінок, це те, що вони носять пуховики з беретами і чобітьми на підборах. Це як мінімум смішно. Тому що в комплект до них краще надягти шапку-панчоху, черевики в стилі мілітарі або спортивне взуття. Або просто взуття на плоскій підошві. Чоловікам не кращий варіант надіти класичні черевики під той же пуховик або парку.

Такі варіанти зимового одягу - повсякденний варіант, але ніяк не моделі для відвідування святкових заходів.

Звичайно, перераховані вище правила - не догма. Але, якщо просто їх дотримуватись, ти будеш завжди на стильній хвилі.

Фото - pixabay.com, unsplash.com

Коментарі

Залиште свій коментар

Увага: HTML розмітка не підтримується!

Відправити