Рюкзак: данина швидкоплинній моді чи практична необхідність?

Рюкзак: данина швидкоплинній моді чи практична необхідність?

Якщо вам хоча б раз в житті вдавалося подорожувати або вибиратися в походи, тоді ви знаєте, що незамінним помічником завжди був і залишається рюкзак. У нього вміщається незліченна кількість практичних речей, і витримує він десятки кілограм вантажу. З рюкзаком діти ходять до школи, спортсмени на тренування, але важко було уявити, що вони стануть сьогодні витісняти жіночі сумочки.

Ця революція почалася два роки тому і сьогодні нестримно набирає обертів. Маленькі яскраві, різної форми, тканинні і шкіряні, чоловічі та жіночі можна побачити, як частину повсякденного способу.

Якщо несильно заглиблюватися в спеціальні класифікації, тоді рюкзак взагалі можна умовно розділити за призначенням на:

  • експедиційні
  • туристичні
  • трекінгові
  • для альпінізму
  • спелеологічні
  • гірськолижні
  • спортивні
  • міські
  • для носіння дітей
  • для носіння тварин
  • фото рюкзаки
  • герморюкзак
  • рюкзаки для водних видів спорту
  • скейтерскі рюкзаки.

Поговоримо про міські рюкзаки, а інші види залишимо професіоналам. До їхньої когорти належать дитячі, молодіжні, офісні, для ноутбуків і інших речей. Вони оснащені численними відділами для підручних засобів, косметики і дрібниць. 

І знаєте в чому їх переваги, які витісняють сумочки? Це свобода рук. Адже можна побачити багато ситуацій, коли жінка попереду несе дитину у слінгу, за плечима гарний невеликий рюкзак, а в руках фотоапарат. Всі задоволені, і всім зручно.

Багато закордонних брендів підхопили ідею і почали випускати колекції рюкзаків. Але для того, щоб купити якісну модель, не обов'язково вирушати за тридев'ять земель, наші українські бренди теж створюють чудові моделі: URBAN PLANET STREETWEAR, BLANKNOTE, TWINS STORE, UMM, Bagllet, Eva Didenko, ZORKO, EasyEasy і інші.

Серед асортименту вітчизняних виробників можна вибрати текстильні і шкіряні моделі, в барвистий орнамент і стриманому класичному стилі, маленькі і великі, жіночі та чоловічі.

Поєднувати такі екземпляри можна зі спортивним одягом, повсякденним і навіть класичним. Взагалі крім плюсів - залишати вільними руки і розподіляти правильно навантаження на хребет, у рюкзаків є невеликий недолік - незручно діставати гаманець або інші речі. Незручність полягає в потребі кожного разу знімати його з-за спини.

Для тих, хто вирішив вперше вибрати для себе рюкзак, є порада - вибирайте рюкзак за тим же принципом, що і сумку. Звертайте увагу на декор і окремі деталі, колірну гамму і матеріал, щоб він не вибивався із загального образу.


Прекрасно поєднується рюкзак з кедами, кросівками і взуттям на плоскій підошві. Гарно підкреслить стрункі ноги, якщо надіти шорти.

Не варто соромитися купувати вироби зі штучної шкіри, адже тренд на захист тварин дуже актуальний у всьому світі. Хоча існує одне правило: якщо носите косуху з натуральної шкіри, рюкзак теж беріть шкіряний, щоб не викликати дисонанс між стилем і уподобаннями.

Звертайте увагу на фактуру, намагайтеся приміряти виріб під час покупки і беріть той, який зручно «сів» по ​​спині. У всьому іншому, можете покладатися на свої смаки і переваги. І останнє, придбайте собі два варіанти рюкзаків: святковий і повсякденний. Тоді ваш образ завжди буде новим і цікавим, навіть якщо ви надягнете одяг, який надягали з сумкою.

Взагалі, рюкзаки щільно засіли в наших гардеробах, отже, якщо у вас ще немає такого аксесуара, саме час порадувати себе обновкою.

Фото - unsplash.com

Рекомендуємо

Коментарі

Залиште свій коментар

Увага: HTML розмітка не підтримується!

Відправити