Три українських бренда, які дбають про екологію

Головний тренд сьогодні - не колір, не фасон і не стиль. Розум модних інсайдерів (в тому числі і українських) займається проблеми екології, відмова від натурального хутра, ресайклінг, апсайклінг та інші ідеї sustainable fashion.
Хто з українських брендів просуває ідеї усвідомленого споживання - в нашому матеріалі.
Ksenia Schnaider
У 2018 році команда Ksenia Schnaider отримала спеціальну премію Sustainable Fashion на церемонії Best Fashion Awards за свої пальто і шуби, а також хіти продажів - Demi-Denims, зшиті з вантажного деніму.
Кількість замовлень стрімко зростає, і тепер компанія не тільки купує джинси на секонд-хендах, а й співпрацює з турецькою сертифікованою фабрикою ISKO, що випускає органічний і перероблений денім.
Raw Flaw
Raw Flaw - український бренд сумок і аксесуарів з водонепроникного паперу. «Ми дотримуємося концепції sustainable living - розумного, осмисленого споживання. Вважаємо, що можна носити красиві речі і при цьому не завдавати шкоди планеті. Щоб знизити споживання в індустрії моди, ми випускаємо сумки і аксесуари, які залишаються актуальними незалежно від трендів і сезонів.
Наша головна мета - перетворити sustainable living в норму життя », - кажуть засновниці Raw Flaw Анастасія Дєєва та Ірина Ніколенко. Новинка сезону - капсульна колекція екосумок спільно з брендом Theo.
RCR Khomenko
У 2015 році український дизайнер Яся Хоменко і засновник київських комісійних магазинів Goodbuyfashion Наталія Ісупова запустили апсайклінг-проект The Shirt Project. Використовуючи чоловічі сорочки з секонд-хенду і залишки тканин з усіх куточків світу, Яся створює стильні сукні з абстрактними узорами.
«Коли ми тільки починали займатися апсайклінгом, було багато питань:« Чому я повинен платити таку суму, якщо сорочка з секонду?» або «Чому немає мого розміру?» Сьогодні ж це мегатренд, рефлексія на глобальну екологічну кризу», - ділиться своїми спостереженнями дизайнер.
Фото - unsplash.com
Залиште свій коментар
Відправити