50 відтінків неповторності: вибираємо правильно чоловічі шкарпетки
Продовжуємо говорити на «чоловічі» теми. І сьогодні на порядку денному шкарпетки. Декому може здатися, що це не такий вже і значимий атрибут гардеробу, але це фатальна помилка. Тому що ми всі знаємо, що закінчений образ і навіть стиль, потребує доповнення в дрібницях. З цього слідує, що шкарпетки - дуже важливі, не просто, як доповнення, а як втілення індивідуальності.
За допомогою шкарпеток можна розставляти акценти і навіть зробити їх головною деталлю. Щоб робити це правильно, давайте розбиратися в типах і варіантах чоловічих шкарпеток.
Почнемо з головного - види шкарпеток
Існує чотири основних види шкарпеток: укорочені, з довжиною до середини гомілки, з довжиною вище середини гомілки, «шкарпетки-невидимки» або «сліди».
Традиційно укорочені шкарпетки надягають тоді, коли займаються спортом. Вони відмінно підходять під кросівки, кеди, бутси.
Стандартна довжина до середини гомілки, вірний супутник стилю casual. Їх краще комбінувати з джинсами і штанами в цьому ж стилі.
Третій вид - супутник класичних костюмів і брюк. Вони мають пружну гумку, яка відмінно фіксаціє, тому вони не сповзають і не оголюють ногу.
Ну, і четвертий вид незамінний влітку. У спеку хочеться носити мінімум одягу. І коли надягаєш взуття, яке не передбачає наявність шкарпеток (мокасини наприклад), щоб уникнути мозолів і просто дотримуючись гігієни, відмінним варіантом виступають так звані «сліди».
Колір має значення, як і фактура або малюнок
Виходячи з того, що мода диктує свої правила, тоді колір, малюнок і фактуру теж варто правильно підбирати.
Якщо говорити про колір, то кожен чоловік повинен, так саме повинен, поселити у своєму асортименті кілька пар шкарпеток базового кольору: чорного, сірого, темно-синього, темно-коричневого і бежевого (пісочного). Напевно, ви хочете запитати, чому в списку немає білого? Тому що білі шкарпетки носять тільки під час занять спортом. А не просто в якості святкового варіанту. Забудьте про такий прийом у повсякденному житті, який так популярний серед чоловіків.
Кольорові шкарпетки варто вибирати з обережністю і якщо ви не гуру моди або дизайнер просунутого рівня, тоді віддайте перевагу темним, приглушеним відтінкам і кольорам, наприклад, бордо чи фіолетовий.
Більшість чоловіків, які читають статтю, можуть обуритися з приводу шкарпеток з малюнком або в орнамент. Але «heppy socks» дуже популярний тренд не тільки серед молоді. І як не сумно, чітких правил поєднання таких шкарпеток з одягом немає. Єдине, щоб вони не вибивалися із загального образу. Варто включити фантазію і чим креативніше, тим краще. А як ми знаємо, оригінальність - це завжди ризик. Хтось оцінить, хтось засудить, головне, щоб вам подобалося.
Фактурні шкарпетки відмінна модель. І якісні дуже складно відшукати. Але, якщо вам пощастило, беріть відразу з запасом. Носити їх можна куди завгодно.
І підіб'ємо підсумок
- Шорти не поєднуються зі шкарпетками. Виняток робимо тільки для спорту або вибираємо «сліди». А вже тим більше не слід надягати шкарпетки під сандалі і шльопанці. Це тільки моделям на подіумі дозволено, в рамках шоу-програми.
- Якщо на шкарпетках з'явилися катишки, затяжки - вони більше не підлягають використанню, тому що повинні бути завжди і всюди в ідеальному стані.
- Для офісного стилю шкарпетки поєднуємо з кольором або відтінком брюк. Так вони візуально подовжать ногу. Хибна думка, що шкарпетки потрібно вибирати під колір взуття. Але, це стосується тільки офісу.
- Кольорові шкарпетки поєднуємо з яскравим взуттям, краваткою, метеликом, сумкою і ін. Для них правило поєднання кольорів ніхто не відміняв. Наприклад: темно-коричневі туфлі і темно-зелені або смарагдові шкарпетки, відмінний дует. Холодні кольори з холодними, теплі - з теплими.
- Ризикуйте виключно правильно і талановито, адже пам'ятаємо, що стиль - це деталі.
Залиште свій коментар
Відправити