Кращий з кращих: Український бренд речей-трансформерів потрапив у список найкращих у світі
У список німецького видання Highsnobiety потрапила українська компанія Riot Division, яка виготовляє чоловічі куртки, футболки, штани, сорочки та інший одяг.
У списку Highsnobiety виявилося 37 компаній. Крім Riot Division в ньому є інші світові бренди, наприклад, The North Face, Patagonia, Mammut, Salomon і Polartec.
Журналісти видання написали, що “естетика заколотників” допомогла українському бренду завоювати авторитет у суспільстві технологічного одягу. Те, що компанія працює в середній ціновій категорії, вражає не менше, ніж сам одяг, вважають у виданні.
Про Riot Division
Riot Division існують вже дев’ять років. Вони роблять чоловічий одяг для міста, але при цьому використовують технології, характерні для військового або туристичного одягу. Вироби шиють на фабриці в Україні з використанням технологічних тканин, наприклад, світловідбиваючої або TYVEK-тканини, яка схожа на папір.
У компанії говорять, що багатьом подобається такий підхід, адже люди люблять камуфляжні і альпіністські куртки.
У Riot Division вирішили адаптувати їх під смаки міських жителів і зробити повсякденним одягом. Купити продукцію Riot Division можна на сайті. Куртки коштують приблизно $ 300, штани і шорти – $ 120, а футболки, ремені і панами – $ 50.
Та сама куртка-трансформер
Ultimate City Jacket – це куртка, зроблена з водостійкого матеріалу, що вміщується у сумку. Незважаючи на скромні розміри, в ній 14 кишень – для планшета, телефона, кредитки або готівки.
З цим проектом Riot Division двічі запускали кампанію з краудфандінгу. У 2017 році вони зібрали $ 45 тис. на Kickstarter, причому половину цієї суми – в перший же день.
Пізніше компанія вирішила повторити успіх на Indiegogo. Там вони зібрали майже $ 59 тис.
Жодних сторонніх інвестицій
У компанії позиціонують себе як незалежний бренд: за весь час існування Riot Division жодного разу не залучали сторонніх інвестицій. Незважаючи на це, компанія швидко зростає: після успішних запусків на краудфандінгу в 2017 році вони зросли в два рази, а продукцію Riot Division почали продавати в Німеччині і Гонконзі.
У команді три людини, кожен з яких відповідає за різні напрямки: один – за виробництво, другий – за продажу, а третій – за маркетинг. Перші чотири роки вони створювали тільки куртки. З продуктом весь час експериментували, він змінювався, поки не набув такого вигляду, як зараз.
За словами засновників компанії, ринок одягу для активного способу життя тільки розвивається, тому зараз є тільки кілька брендів, які можуть скласти конкуренцію українцям. Наприклад, Acronym, Nike, ACG, Stone Island, Arcteryx.
Фото - riotdivision.tech
Залиште свій коментар
Відправити